Świętarodzina.edu.pl Oświadczenie o dostępności


 

Uaktualnione: Wrzesień 2019 r.

Ogólne

Swietarodzina.edu.pl dąży do tego, aby jej usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Swietarodzina.edu.pl zainwestowała znaczne środki, aby jej serwis był łatwiejszy w obsłudze i bardziej dostępny dla osób niepełnosprawnych, z silnym przekonaniem, że każda osoba ma prawo do godnego, równego traktowania, komfortu i niezależności.

Dostępność na stronie Świętarodzina.edu.pl

Swietarodzina.edu.pl udostępnia Widget Dostępność serwisu UserWay, który jest zasilany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie umożliwia firmie Świętarodzina.edu.pl poprawę zgodności z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączenie menu dostępności

Menu dostępności Świętarodzina.edu.pl można włączyć klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się w rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności, proszę poczekać chwilę, aż menu dostępności załaduje się w całości.

Wyłączenie odpowiedzialności

Swietarodzina.edu.pl kontynuuje wysiłki na rzecz stałej poprawy dostępności swoich stron i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i niezakłóconego korzystania również dla osób niepełnosprawnych.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści na Świętarodzina.edu.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogą nie być jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z faktu, że nie udało się znaleźć lub zidentyfikować najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Tutaj dla Ciebie

Jeśli macie Państwo trudności z jakąkolwiek treścią na stronie Świętarodzina.edu.pl lub potrzebujecie pomocy w dowolnej części naszego serwisu, prosimy o kontakt w normalnych godzinach pracy, jak opisano poniżej, a my chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.