Polityka prywatności


 

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Jest to Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 im. Polityka Świętej Rodziny, aby szanować Twoją prywatność w odniesieniu do wszelkich informacji, które możemy od Ciebie zebrać za pośrednictwem naszej strony internetowej, https://swietarodzina.edu.pl oraz innych stron, które posiadamy i które obsługujemy.

Prosimy o podanie danych osobowych tylko wtedy, gdy są nam naprawdę potrzebne do świadczenia usług. Gromadzimy je za pomocą uczciwych i zgodnych z prawem środków, za Państwa wiedzą i zgodą. Informujemy również, dlaczego je gromadzimy i w jaki sposób będą one wykorzystywane.

Zebrane informacje przechowujemy tylko tak długo, jak jest to konieczne do zapewnienia żądanej usługi. Jakie dane przechowujemy, będziemy chronić w ramach komercyjnych środków zapobiegających utracie i kradzieży, jak również nieuprawnionemu dostępowi, ujawnieniu, kopiowaniu, wykorzystaniu lub modyfikacji.

Nie udostępniamy publicznie ani osobom trzecim żadnych informacji umożliwiających identyfikację osób, chyba że jest to wymagane przez prawo.

Nasza strona internetowa może zawierać łącza do zewnętrznych stron, które nie są obsługiwane przez nas. Prosimy mieć świadomość, że nie mamy kontroli nad zawartością i praktykami tych stron i nie możemy przyjąć odpowiedzialności za ich politykę prywatności.

Użytkownik ma prawo do odrzucenia naszej prośby o podanie swoich danych osobowych, przy założeniu, że możemy nie być w stanie zapewnić użytkownikowi niektórych z żądanych usług.

Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej będzie traktowane jako akceptacja naszych praktyk dotyczących prywatności i danych osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu postępowania z danymi użytkowników i danymi osobowymi, skontaktuj się z nami.

Niniejsza polityka obowiązuje od 6 września 2019 roku.

Generowane przez GetTerms.io.